MENU
Akce

LES – Příběhy pěti stromů | Výstava

16.05.2014
Sladovna Písek, Velké náměstí 113, Písek
Vstupné: http://www.sladovna.cz/akce/les-pribehy-peti-stromu-1566

O události

V tichu a polostínu, v křehkých tělech papírových objektů vibrující duše lesa. Poznejte její sílu a hledejte kořeny, kmen a korunu. Naslouchejte dávným příběhům, skrytým v letokruzích paměti. Příběhům pěti stromů, které vás provedou zázrakem jménem LES.

Výtvarní kouzelníci: Wade Kavanaugh a Stephen C. Nguyen (USA), Tomáš Žižka (ČR)

­Hra a poznání pro malé i velké.

První výstava svého druhu v Evropě.

Jelikož je výstava unikátní svým zpracováním, kde hlavním artefaktem jsou papírové struktury, jejichž křehkost je patrná na první pohled a zároveň se vedení písecké Sladovny snaží vytvořit návštěvníkům co nejlepší servis, zahajuje od soboty 24. 5. nový způsob vstupu do expozic, a to objednání si čas prohlídky na konkrétní hodinu.

Znamená to, že návštěvníci budou do expozic vstupovat po skupinách max 30 osob, kterou bude doprovázet vždy jeden průvodce. Návštěvníci si budou moci na recepci Sladovny zarezervovat konkrétní čas, kdy jim bude návštěva Sladovny nejvíce vyhovovat. Časy prohlídek budou vypsány po 30 minutách od 9:00 do 16:00 hod. POSLEDNÍ PROHLÍDKA ZAČÍNÁ V 16.00 HODIN. PO SKONČENÍ PROHLÍDKY SI MOHOU NÁVŠTĚVNÍCI PROJÍT EXPOZICE SAMI.

Nový návštěvnický servis bude fungovat od soboty 24. 5. 2014.

REZERVACE: rezervace@sladovna.cz


Registrace


Nadcházející akce