Přednášky a diskuse
19.01.2021 - 18:00

Letní tábor v USA pro děti z ČR

Kdy: úterý, 19. ledna, 18.00 hodin
Kde: Na facebookovém profilu U.S. Embassy Prague
Vstup: zdarma


Máte dítě ve věku 7-17 let a chcete mu poskytnout náskok před ostatními a především mezinárodní přátele a zážitky na celý život? Summer camp v USA může být ta správná volba! Uvidíte, jak vaše dítě během 1-8 týdnů v USA díky poznání tradiční americké kultury, zlepšení angličtiny a vyzkoušení obrovského množství aktivit vyroste jako osobnost.
Letní tábor má v Severní Americe hlubokou tradici a je ideální volbou pro první samostatné seznámení dítěte s jinou kulturou. Tábor je bezpečný, zábavný, ve všech směrech obohacující a nabízí rozmanité aktivity, které nejsou nabízeny doma. Nejhodnotnějším aspektem jsou celoživotní přátelství a pouta na táboře vytvořená Tradice dětských táborů je v USA velice silná. Ročně přes 10 milionů dětí stráví své letní prázdniny v jednom z 10 tisíc táborů v Severní Americe. Významné procento těchto táborů funguje již více než 100 let bez přerušení. Najdou se tábory, ve kterých je průměrně třeba 100 dětí, ale jsou i takové, které pečují až o 1 000 dětí denně. Kapacita většiny táborů se však pohybuje někde uprostřed, a to na úrovni 300-600 míst.
Lucie Straková strávila v USA přes 15 let a její lásku a nadšení pro letní dětské tábory v Americe poznáte během prvních vteřin hovoru s ní. Využijte možnost nahlédnout do této tradice amerických rodin. Připojte se, poslouchejte, ptejte se.

Registrace