MENU
Přednášky a diskuse

Výzvy amerického trhu očima lídrů českého byznysu | Diskuse

20.11.2019
Americké centrum, Tržiště 13, Praha 1 – Malá Strana
Vstupné: volný, prosíme, registrujte se kliknutím na "Přihlásit se" nad obrázkem

O události

Nenechte si ujít výjimečnou příležitost živě diskutovat se dvěma z nejzkušenějších českých podnikatelů, dlouhodobě úspěšných tvůrců celosvětově působících firem o tom, jak se jim daří na americkém trhu. 

Zbyněk Frolík, LINET

Zbyněk Frolík patří mezi nejrespektovanější osobnosti českého byznysu a veřejného života.  Začínal se vstupním kapitálem 400 tisíc korun a dnes má jeho společnost Linet, která je jedním z největších výrobců nemocničních lůžek na světě, hodnotu přes 10 miliard korun. Firma Linet expandovala také na americký trh, kde má velice silné postavení.

Zdeněk Pelc, GZ Media

Zdeněk Pelc je majitel GZ Media, největší společnosti na výrobu gramofonových desek na světě. V roce 2015 získal prestižní ocenění EY Podnikatel roku České republiky. Ve firmě GZ Media, která sídlí v Loděnici u Berouna, lisují desky také pro velké nadnárodní labely jako jsou Universal, Warner, EMI a Sony. Značná část produkce jde na export do Spojených států.

Diskuse proběhne v češtině a bude ji moderovat Julie Hrstková, ekonomická komentátorka Hospodářských novin a absolventka programu IVLP.

 


Registrace


Nadcházející akce