MENU
Přednášky a diskuse

Umění sebeprezentace

11.03.2021 - 17:30
ZOOM ROOM
Vstupné: zdarma

O události

Ženský byznys a Velvyslanectví USA v České republice Vás zve na pátou lekci Akademie profesního rozvoje na téma Umění sebeprezentace.

Lekce proběhne on-line ve čtvrtek 11. března v 17:30 a registrovat se můžete ZDARMA na Registrace do Akademie profesního rozvoje.

Lekci povede Dita Stejskalová, Managing Director, PR & Influence, Ogilvy.

Dita je členkou vedení Ogilvy v České republice a odpovídá za divizi, která se věnuje public relations, budování a ochraně reputace firem a jejich vrcholového vedení. Patří k lídrům oboru public relations a její odbornost oceňují firmy a top manažeři z různorodých oblastí byznysu – technologií, průmyslu, retailu, farmacie a finančního sektoru. Věnuje se budování reputace lidí v top managementu, strategiím, krizové komunikaci a interní komunikaci. Vychovala spoustu úspěšných PR profesionálů a nejvíce ji baví vymýšlet s týmem nové úhly pohledu a propojovat lidi a myšlenky. V roce 2020 ji Asociace PR agentur APRA ocenila za dlouhodobý přínos oboru public relations.

Na co se můžete těšit?

Naše sebeprezentace probíhá každý den, ať už nad ní vědomě přemýšlíme nebo ne. Slavná krasobruslařka Ája Vrzáňová o sobě s oblibou říkala, že se přepudruje a obtáhne pusu rtěnkou i tehdy, když jde ven vynést odpadky. Ája byla dáma každým coulem, vždy připravena na oko kamery nebo fotoaparátu.

Nemusíte být jako Ája, ale každá z nás se dostává do situací, kdy chceme udělat ten nejlepší dojem. Chceme srozumitelně prodat myšlenku na přednášce, získat investora pro nový projekt, zatřást emocemi všech hostů na svatbě nebo přesvědčit kolegy, že pracují pro nejlepší tým na planetě. Možná jste přesně v těchto situacích byly anebo máte celou řadu jiných. Každopádně v dnešní době se pořekadlo o panence, která stojí v koutě, příliš nenosí. Pojďme se tedy vybavit arzenálem užitečných dovedností.

Co se na lekci naučíte?

  • rady a tipy z praxe

  • jak se na důležité momenty prezentace připravit

  • co můžete průběžně a velmi jednoduše trénovat

  • kde brát inspiraci

Odkaz na živé vysílání bude zaslán všem registrovaným před začátkem lekce na e-mail.

Těšíme se na Vás

ženský byznys


Registrace


Nadcházející akce