MENU
Přednášky a diskuse

Inkubátor či akcelerátor: Co je vhodné pro váš startup? | Diskuse

14.02.2017
Americké centrum, Tržiště 13, Praha 1 – Malá Strana
Vstupné: Volný (prosím registrujte se kliknutím na Přihlásit se nad obrázkem)

O události

Jaký je ale rozdíl mezi inkubátorem a akcelerátorem? Jakým způsobem pomáhá inkubátor a akcelerátor začínajícím podnikatelům? A jaké jsou jejich výhody a nevýhody? A jaký smysl má zkoušet získat podporu od zahraničního inkubátoru? Zapojte se do globální diskuse s Yao Huangovou a Lesou Mitchellovou.

Yao Huang je zakladatelkou The Hatchery, organizace, která pomáhá rozvíjet technologický ekosystém v New Yorku. Ve spolupráci s korporátními partnery Yao Huang vede inkubátor zaměřený na inovace, který poskytuje poradenství v oblasti rozvoje nápadů, jejich komerční implementace až po úspěšný prodej firmy. Radí také vládám v Severní Americe, Evropě a Asii ohledně expanze místních firem na americký trh. Podle časopisu Forbes je Yao Huang jednou z 11 nejvlivnějších žen na newyorské digitální scéně a podle Techweeku je jednou ze sta nejvlivnějších osobností současné technologické scény.

Lesa Mitchell je ředitelkou TechStars, akcelerátoru, který poskytuje podporu zakladatelům firem a pomáhá jim ke globální expansi. Ve své kariéře Lesa pracovala v různých korporacích, zakládala firmy a působila jako konzultantka pro mezinárodní korporace. Po dobu deseti let Lesa působila jako viceprezidentka pro inovace v Kauffmanově nadaci, kde vytvářela a zaváděla modely pro rozvoj nových trhů. V současné době především hledá talenty pro akcelerátor TechStars.

V angličtině.


Registrace


Nadcházející akce