Promítaní filmů
19.11.2014

Vlk z Wall Street | Filmový klub

Kdy: 2014-11-19 18:30 - 2014-11-19 21:00
Kde: Americké centrum, Tržiště 13, Praha 1
Vstup: Informace na https://www.facebook.com/WayraCEE


V rámci Global Entrepreneurship Week můžete zhlédnout film Vlk z Wall Streetu v pražském akcelerátoru Wayra, který je součástí světové sítě podnikatelských akcelerátorů provozovaných Telefónikou.

Film Vlk z Wall Street přináší podívanou z doby, kdy na Wall Street vládla pravidla Divokého Západu. Jen místo pistolníků na koních se tu prohánějí jachty a nahé blondýny a místo prachu nad prérií víří vzduchem bankovky. Někdy dokázal vydělat i 12 milionů dolarů za pouhé tři minuty. A peníze uměl také pěkně roztáčet.

V jeho kancelářích běžně defilovala nahá dívčí dechovka, šňupaly se velehory kokainu, pořádaly se závody v házení trpaslíky, opice jezdily na kolečkových bruslích a se svou ženou souložil na matraci ze samých bankovek. Když mu v Londýně na večírku došly drogy, vzbudil svou newyorskou sekretářku, aby mu je poslala soukromým tryskáčem. Po každém velkém mejdanu ale přichází i odpovídající kocovina. Zvlášť, pokud kouzlení s akciemi je více než jen kreativní. FBI vás pak chce zatknout a mnoho dalších se chce pomstít.

V angličtině. Hodnocení ČSFD: 83 % , 180 min.


Registrace