Přednášky a diskuse
14.11.2017

Entreprelooza 3.0 | Konference

Kdy: 2017-11-14 09:30 - 2017-11-14 17:00
Kde: Americké centrum, Tržiště 13, Praha 1 – Malá Strana
Vstup: Volný, klikněte prosím na Přihlásit se


PROGRAM: (Diskuse budou probíhat buď v češtině nebo v angličtině, bez tlumočení)

10:45 a.m. Opening Remarks for Global Entrepreneurship Week In English.

10:45 Týden podnikání—úvodní slovo (v angličtině)

11:00 Univerzitní podnikatelské inkubátory v České republice—riziko jako předpoklad úspěchu při podnikání — Představitelé podnikatelských inkubátorů při českých vysokých školách budou diskutovat o roli rizika—a jak jej přijmout—nejen při rozjezdu podnikání. (v češtině) 

12:00 Google online nástroje pro podnikatele — workshop Jana Vohryzka, Google ČR—Jan Vohryzek, Google Czech Republic Industry Manager for Startups, Export & Innovation, vás provede online nástroji Google, které vám mohou pomoci při marketingu, správném zacílení na zákazníky, efektivnějšího fungování firmy a dalších aspektů vašeho byznysu. (v angličtině) Registrace nutná —prosíme, přihlašte se do 10.listopadu emailem s předmětem “Google” na acprague@state.gov. Počet míst je omezen.

13:30 „Where’s the Money?“ – Financování start-upů v České republice — Zástupci investičních skupin a platforem i andělských investorů budou diskutovat o formách financování start-upů v ČR a o tom, čím u investorů uspět. (v češtině)

14:45 Ekologie a udržitelnost jako ‘selling point’ — prezentace Kari Klaus, VivaGreenHomes— Chcete začít byznys, který zároveň propaguje šetrnost k životnímu prostředí? Kari Klaus, americká podnikatelka, představí svoji firmu a webovou stránku VivaGreenHomes, první americkou realitní kancelář a webovou platformu zprostředkující prodej a nákup nemovitostí šetrných k životnímu prostředí. (v angličtině)

15:30 New Orleans – nové Silicon Valley? Prezentace Lenky Kučerové, zakladatelky a ředitelky Starlift.org—neziskové organizace, která zprostředkovává odborné stáže českých a slovenských programátorů v amerických technologických firmách a start-upech. Lenka Kučerová je čerstvou absolventkou programu Young Transatlantic Leaders Initiative, jenž jí zavedl do start-upového prostředí v největším městě Louisiany. (v češtině)

16:15 Sdílená ekonomika – jak podnikatelé dobyli svět využitím volné kapacity — Panelová diskuse s představiteli firem fungujících na bázi sdílené ekonomiky. Moderovat bude Lukáš Kovanda, hlavní ekonom společnosti Cyrrus. (v češtině)

17:30 Podnikatelský nezdar—cesta k úspěchu: perspektiva amerických podnikatelů —“Remote Year” je organizace a program, v rámci něhož podnikají podnikatelé a manažeři jednoletou cestu po světě a svůj byznys řídí z dálky. Účastníci tohoto programu se podělí o své zkušenostmi s nejen s tímto riskantním podnikem. (v angličtině)

18:30 Závěrečné slovo a networking Těšíme se na setkání! (v angličtině)


Registrace