Projekce filmu a diskuse
29.03.2021

CinemAbility: The Art of Inclusion (2018)

Kdy: pondělí, 29. března, 19.00 hodin
Kde: Eventive
Vstup: zdarma


Zapojte se do rozhovoru s režisérkou snímku CinemAbility Jenni Gold. Díky svým střihovým a scenáristickým schopnostem, které sloužily jako základ jejího režijního úsilí, získala několik ocenění a je uznávána mezi nejlepšími ve svém oboru jako režisérka – členka Asociace amerických filmových režisérů (Directors Guild of America). Ve filmu, televizi a reklamě zkoumá Jenni Gold příběhy lidí se zdravotním postižením, aby zjistila, zda média pomohla jejich sociálnímu začlenění. Diskusi bude moderovat manažerka KineDok Ivana Formanová.
Ještě před tím však můžete zhlédnout zmíněný film. Na platformě Eventive bude k dispozici od pátku 26. března od 6.00 hodin do úterý 30. března 23.59 hodin. Pokud jste ještě tuto platformu nepoužívali, budete se muset nejprve registrovat. Ve snímku zazáří Jane Seymour, Geena Davis, Ben Affleck nebo Jamie Foxx. Film je uváděn díky projektu alternativní distribuce dokumentů KineDok a Velvslanectví USA v Praze a díky velkorysosti Americké filmové přehlídky.

 

Svoji účast potvrďte, prosím, na acprague@state.gov a získáte přístupové údaje. Film bude uveden v angličtině a potrvá 97 minut.

Registrace