Přednášky a diskuse
15.04.2021 - 17:30

Byznys plán, cenotvorba a obchodní strategie

Kdy: čtvrtek, 15. dubna, 17.30 hodin
Kde: Online
Vstup: zdarma


Ženský byznys a Velvyslanectví USA v České republice Vás zve na 6. lekci Akademie profesního rozvoje na téma Byznys plán, cenotvorba a obchodní strategie.

Lekce proběhne on-line ve čtvrtek 15. dubna v 17:30 a registrovat se můžete ZDARMA na https://www.zensky-byznys.cz/registrace/.

Odkaz události na Facebooku najdete zde.

Lekci povede Tereza De Bardi, ředitelka v poradenské společnosti Deloitte.

Kdo je Tereza De Bardi?

Tereza pomáhá svým klientům realizovat organizační a systémové změny v oblasti center sdílených služeb a v oblasti financí. Od minulého roku je v Deloitte Česká Republika zodpovědná za Diversity & Inclusion oblast.

Ve financích Tereza strávila celych 20 let své bohaté kariéry, kde vyzkoušela role v korporacích typu Philip Morris, v bankovním prostředí HVB Bank a později UniCRedit Group. V Consultingu se pohybuje aktivně od roku 2011, kdy do poradenské firmy Deloitte nastoupila. Jak svůj tým, tak své klienty provází zásadními momenty v jejich podnikání – formulování vize, nastavením strategie a přípravou byznys plánu.  Ve své roli efektivně propojuje zkušenosti z lokálního i mezinárodního byznysu  a z koučovací a facilitační praxe v oblasti řízení změny a projektového managementu.

Tereza je aktivní mentorkou, koučkou NLP a nadšenou studentkou všeho, co se týká osobního rozvoje a ženského leadershipu.

Na co se můžete těšit?

Předpokladem úspěšného podnikání nebo pracovního projektu je kromě originálního nápadu hlavně jasná vize a strategie, dobrý obchodní plán, a chytrá cenová politika. V této lekci se ženy naučí jak na byznys plán a cenotvorbu, a budou se moci inspirovat příklady z praxe a získat tak nápady pro svoje vlastní projekty. Účastnice lekce se také dozví například jak nacenit svůj vlastní čas nebo připravit přesvědčivou strategii.

Co se na lekci naučíte?

  • rady a tipy z praxe

  • jak na byznys plán a cenotvorbu

  • jak nacenit vlastní čas

Odkaz na živé vysílání bude zaslán všem registrovaným před začátkem lekce na e-mail.

Těšíme se na Vás

ženský byznys


Registrace