Přednášky a diskuse
13.12.2016

Aloha Karaoke & Ukulele v Americkém centru | Vánoční večírek

Kdy: 2016-12-13 16:00 - 2016-12-13 19:00
Kde: Americké centrum, Tržiště 13, Praha 1 – Malá Strana
Vstup: Registration for the American Center’s Holiday Party is required. Please email us at acprague@state.gov by December 8. Please, include “Ukulele/Karaoke Party“ as the subject in your email.


Ben Anderson a Marcela Brožová vám v Americkém centru představí hru na ukulele. Ben Anderson je zakladatelem Českého ukulele festivalu (Czech Ukulele Festival), Marcela je sólová ukulelistka a zároveň učitelka hry na tento netradiční nástroj. Ben vás v krátkosti zasvětí do tajů ukulele, řekne vám něco málo o ukulele festivalu a o tom, proč je jeho cílem dostat ukulele do každé domácnosti. Po tomto krátkém úvodu vás Marcela naučí základy hry na ukulele tak, abyste na konci workshopu byli schopni na tento malý nástroj zahrát svou první píseň. Nepotřebujete žádné hudební znalosti, pouze chuť pustit se do hry. Určitý počet ukelele bude k dispozici k zapůjčení, pokud ale máte možnost přinést svůj nástroj nebo si jej zapůjčit od kamaráda, neváhejte. Aloha!

Potřebujete si navodit vánoční atmosféru? Po hodině ukulele bude následovat americká vánoční karaoke párty. Připojte se k týmu Amerického centra během posledního veřejného programu roku 2016! Zahřejte se svařákem, zazpívejte si americké vánoční koledy a naučte Američany koledy české. Registrace je nutná na acprague@state.gov do 8. 12., do předmětu prosím uveďte „Ukulele&Karaoke”. Počet míst omezen.

V angličtině.


Registrace