Archiv

Přednášky a diskuse
15.04.2021 - 17:30
Byznys plán, cenotvorba a obchodní strategie

Ženský byznys a Velvyslanectví USA v České republice Vás zve na 6. lekci Akademie profesního rozvoje na téma Byznys plán, cenotvorba a obchodní strategie.

Lekce proběhne on-line ve čtvrtek 15. dubna v 17:30 a registrovat se můžete ZDARMA na https://www.zensky-byznys.cz/registrace/.

Odkaz události na Facebooku najdete zde.

Lekci povede Tereza De Bardi, ředitelka v poradenské společnosti Deloitte.

Kdo je Tereza De Bardi?

Tereza pomáhá svým klientům realizovat organizační a systémové změny v oblasti center sdílených služeb a v oblasti financí. Od minulého roku je v Deloitte Česká Republika zodpovědná za Diversity & Inclusion oblast.

Ve financích Tereza strávila celych 20 let své bohaté kariéry, kde vyzkoušela role v korporacích typu Philip Morris, v bankovním prostředí HVB Bank a později UniCRedit Group. V Consultingu se pohybuje aktivně od roku 2011, kdy do poradenské firmy Deloitte nastoupila. Jak svůj tým, tak své klienty provází zásadními momenty v jejich podnikání – formulování vize, nastavením strategie a přípravou byznys plánu.  Ve své roli efektivně propojuje zkušenosti z lokálního i mezinárodního byznysu  a z koučovací a facilitační praxe v oblasti řízení změny a projektového managementu.

Tereza je aktivní mentorkou, koučkou NLP a nadšenou studentkou všeho, co se týká osobního rozvoje a ženského leadershipu.

Na co se můžete těšit?

Předpokladem úspěšného podnikání nebo pracovního projektu je kromě originálního nápadu hlavně jasná vize a strategie, dobrý obchodní plán, a chytrá cenová politika. V této lekci se ženy naučí jak na byznys plán a cenotvorbu, a budou se moci inspirovat příklady z praxe a získat tak nápady pro svoje vlastní projekty. Účastnice lekce se také dozví například jak nacenit svůj vlastní čas nebo připravit přesvědčivou strategii.

Co se na lekci naučíte?

rady a tipy z praxe

jak na byznys plán a cenotvorbu

jak nacenit vlastní čas

Odkaz na živé vysílání bude zaslán všem registrovaným před začátkem lekce na e-mail.

Těšíme se na Vás

ženský byznys

Přednášky a diskuse
11.03.2021 - 17:30
Umění sebeprezentace

Ženský byznys a Velvyslanectví USA v České republice Vás zve na pátou lekci Akademie profesního rozvoje na téma Umění sebeprezentace.

Lekce proběhne on-line ve čtvrtek 11. března v 17:30 a registrovat se můžete ZDARMA na Registrace do Akademie profesního rozvoje.

Lekci povede Dita Stejskalová, Managing Director, PR & Influence, Ogilvy.

Dita je členkou vedení Ogilvy v České republice a odpovídá za divizi, která se věnuje public relations, budování a ochraně reputace firem a jejich vrcholového vedení. Patří k lídrům oboru public relations a její odbornost oceňují firmy a top manažeři z různorodých oblastí byznysu – technologií, průmyslu, retailu, farmacie a finančního sektoru. Věnuje se budování reputace lidí v top managementu, strategiím, krizové komunikaci a interní komunikaci. Vychovala spoustu úspěšných PR profesionálů a nejvíce ji baví vymýšlet s týmem nové úhly pohledu a propojovat lidi a myšlenky. V roce 2020 ji Asociace PR agentur APRA ocenila za dlouhodobý přínos oboru public relations.

Na co se můžete těšit?

Naše sebeprezentace probíhá každý den, ať už nad ní vědomě přemýšlíme nebo ne. Slavná krasobruslařka Ája Vrzáňová o sobě s oblibou říkala, že se přepudruje a obtáhne pusu rtěnkou i tehdy, když jde ven vynést odpadky. Ája byla dáma každým coulem, vždy připravena na oko kamery nebo fotoaparátu.

Nemusíte být jako Ája, ale každá z nás se dostává do situací, kdy chceme udělat ten nejlepší dojem. Chceme srozumitelně prodat myšlenku na přednášce, získat investora pro nový projekt, zatřást emocemi všech hostů na svatbě nebo přesvědčit kolegy, že pracují pro nejlepší tým na planetě. Možná jste přesně v těchto situacích byly anebo máte celou řadu jiných. Každopádně v dnešní době se pořekadlo o panence, která stojí v koutě, příliš nenosí. Pojďme se tedy vybavit arzenálem užitečných dovedností.

Co se na lekci naučíte?

rady a tipy z praxe

jak se na důležité momenty prezentace připravit

co můžete průběžně a velmi jednoduše trénovat

kde brát inspiraci

Odkaz na živé vysílání bude zaslán všem registrovaným před začátkem lekce na e-mail.

Těšíme se na Vás

ženský byznys